image/svg+xml
image/svg+xml

Fakülte Yönetim Kurulu

Ünvanı/Adı Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Bülent KARAKAŞ Dekan (Başkan) 25.11.2020 25.11.2023
Prof. Dr. İsmet DAŞDEMİR Profesör Temsilcisi 09.01.2020 09.01.2023
Prof. Dr. Mehmet ZAHMAKIRAN Profesör Temsilcisi 13.09.2021 13.09.2024
Prof. Dr. Osman GENÇEL Profesör Temsilcisi 15.02.2021 15.02.2024
Doç. Dr. Ramazan YILMAZ Doçent Temsilcisi 09.04.2022 09.04.2025
Doç. Dr. Erhan GÜLER Doçent Temsilcisi 15.02.2021 15.02.2024
Dr. Öğr. Üyesi  Hamdi KAMÇI Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi 09.12.2021 09.12.2024
Leyla AYDIN
Raportör/Fakülte Sekreteri   -  -