image/svg+xml
image/svg+xml

Fakülte Kurulu



Ünvanı/Adı Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Bülent KARAKAŞ Dekan/Başkan 25.11.2020  25.11.2023
Prof. Dr. İsmet DAŞDEMİR Profesör Temsilcisi 09.01.2020 09.01.2023
Prof. Dr. Mehmet ZAHMAKIRAN Profesör Temsilcisi 13.09.2021 13.09.2024
Prof. Dr. Osman GENÇEL Profesör Temsilcisi 15.02.2021 15.02.2024
Doç. Dr. Hasan Ufuk ÇELEBİOĞLU Doçent Temsilcisi 09.04.2022 09.04.2025
Doç. Dr. Erhan GÜLER Doçent Temsilcisi 15.02.2021 15.02.2024
Doç. Dr.  Ramazan YILMAZ Bölüm Başkanı 20.08.2019  20.08.2022
Doç. Dr. Üyesi Yavuz ERDEN Bölüm Başkanı 08.04.2022  08.04.2025
Doç. Dr. Üyesi Ömer KİŞİ  Bölüm Başkanı 22.02.2021  22.02.2024
Doç. Dr. Üyesi Recep TAŞ Bölüm Başkanı 25.12.2020  25.12.2023
Dr. Öğr. Üyesi Hamdi KAMÇI Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi 09.12.2021 09.12.2024
Leyla AYDIN
Raportör/ Fakülte Sekreteri  -  -